Milí, skřítčí návštěvníci, aktuální kolekci "zima 2018/ 2019" sem budeme postupně vkládat. Momentálně jste nám téměř vyprázdnili náš sklad, za což velice děkujeme:-) Pokud byste měli o něco konkrétního zájem, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte zájem si naše věci prohlédnout osobně a vyzkoušet, tak několik kusů najdete v našich spřátelených obchodech Tvorba Store (Veverkova 28, Praha) a LeMarket hlídárna (Ostrovní 7, Praha). Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v roce 2019. ŠimiDovic ze Lhoty...

Hračky

Vítejte v kategorii hračky.

Z pozorování vlastních dětí jsme se poučili, že na hračce je důležitá jednoduchost, vtip a "dotekovost". Proto vyrábíme takové hračky, které umožňují dětem využít vlastní fantazii, jsou příjemné na dotek a je s nimi zábava.

Vyrábíme hračky ze dřeva, recyklovaných i nových látek. Inspiraci čerpáme z tradice českého loutkářství, severských "skřítkovských" příběhů i z vlastní fantazie.

Máme zkušenost, že s našimi dřevěnými i šitými hračkami si děti dovedou hrát dlouho a velmi kreativně.

Vyzkoušejte si je...

Cena

3902700
13902700
Domek skřítka ŠimiDo - STARTOVACÍ BYDLENÍ
Tip
2 700 Kč

Domek skřítka ŠimiDo - "STARTOVACÍ BYDLENÍ" je dřevěný, ručně vyřezaný domek se třemi skřítky (tatínek, maminka a miminko) a nábytkem určený dětem. Dřevo ve své přirozené...

DOM8259
750 Kč

Originální, dřevěná, ručně vyřezávaná houpačka pro skřítky.

DOM8224
750 Kč

Dřevěná, ručně vyřezávaná skluzavka pro skřítky.

ŠimiDo car  Ručně vyřezávané autíčko pro skřítky
Tip
750 Kč

Ručně vyřezávané auto pro skřítky z dubového dřeva.

Skřítkové
Tip
Skladem (1 ks)
od 590 Kč

Ručně vyřezávaní, kouzelní skřítkové ŠimiDo. Skřítci jsou zabaleni v zavírací krabičce (která slouží i jako pelíšek) s polštářkem a peřinkou.

Omar
Na dotaz
390 Kč

Ručně šitý skřítek s výplní z dutého vlákna.

6 položek celkem